Trojan, Doleček a partneři, advokátní kancelář s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, malá (do 30 zaměstanců)

O firmě

Advokátní kancelář tdpA - Trojan, Doleček a partneři, se sídlem v Praze, patří mezi nejvýznamnější advokátní kanceláře působící na českém trhu.

Zkušený tým právníků tdpA poskytuje právní poradenství ve všech tradičních právních oborech, jakými jsou právo občanské, obchodní a trestní, ale i v řadě specifických oborů, jako je právo telekomunikací či sportovní právo.

Za dobu našeho dosavadního působení v advokacii jsme provázeli mnoho klientů nejen z řad velkých nadnárodních i národních korporací, soukromé i veřejné sféry, ale i individuální klienty. Každý z nás získal řadu různých profesních zkušeností, a to jak při velkých obchodních transakcích, složitých národních nebo mezinárodních soudních sporech, tak i při komplikovaných životních situacích.

Nabyté profesní a osobní zkušenosti se snažíme maximálně využívat pro to, abychom spolu s týmem našich vynikajících advokátek a advokátů klientům pomáhali s jejich pracovními i osobními problémy.

Pro naše klienty zajišťujeme komplexní právní poradenství v otázkách soukromého i veřejného práva, zastupujeme je v soudních i správních řízeních a obhajujeme je ve věcech hospodářské kriminality. Podílíme se také na obchodních transakcích klientů, vedeme za ně jednání, zajišťujeme právní poradenství u partnerských advokátů v zahraničí a asistujeme jim i v dalších oblastech jejich profesního a soukromého života.

Nabízené benefity

Nabízíme Vám:

·                zázemí renomované advokátní kanceláře

·                moderní kancelářské prostory s vynikající dopravní dostupností (stanice metra Pankrác)

·                příjemné pracovní prostředí a kolektiv

·                možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání

·                atraktivní finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Trojan, Doleček a partneři, advokátní kancelář s.r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

vpp

 

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg