YIT Český republika

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, střední (do 200 zaměstnanců)

O firmě

YIT je finské bydlení promyšlené srdcem.“

1. února 2018 se spojily společnosti YIT a Lemminkäinen. Od tohoto data působí obě společnosti pod názvem YIT. Nově utvořená YIT je největší finská stavební společnost. Našich 6000 profesionálů vytváří společně s našimi klienty funkčnější, atraktivnější a udržitelnější města i prostředí k životu. Působíme v devíti zemích: Finsku, Švédsku, Norsku, Litvě, Lotyšsku, Estonsku, České republice, Slovensku a Polsku. Společně nabízíme různorodé služby a inovativní řešení v oblasti rezidenčního developmentu, realizace komerčních prostor a modernizace projektů. Díky naší všestrannosti vynikáme zejména ve schopnosti realizovat náročné projekty zaměřené na rozvoj měst a regionů. YIT Stavo, vznikla spojením české společnosti Euro STAVOKONSULT a finské skupiny YIT v roce 2008.

Naši zaměstnanci disponují vysokou kvalifikovaností a dlouholetými zkušenostmi. Garancí špičkových služeb je nejen integrovaný systém managementu kvality, ale také mezinárodní know-how, šetrný přístup k životnímu prostředí, inspirace skandinávskou architekturou i dodržování přísných pravidel bezpečnosti práce naší korporace.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma YIT Český republika žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg