Mironet

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • celá ČR

Typ firmy

  • Firma, střední (do 200 zaměstnanců)

O firmě

Jsme jedním z největších českých prodejců informačních technologií a elektroniky. Pod názvem Mironet působíme v ČR od roku 1996. Naším hlavním prodejním sortimentem jsou počítače, telefony, notebooky a herní konzole. V roce 2019 jsme rozšířili nabídku o domácí elektroniku, zahradní techniku, nářadí pro kutily a hračky.

Na klientech nám záleží. Pro spokojenost zákazníka proto uděláme vše nejen před nákupem a při nákupu, ale také po nákupu. Zaměstnanci našeho call centra věnují každému volajícímu maximální péči a znají odpověď na každou otázku. Profesionální technici si poradí s každým problémem, který s nakoupenou elektronikou může nastat. A pokud vám k nové elektronice chybí příslušenství, naši prodejci vám doporučí to nejlepší řešení pro vás.

Náš tým zkušených techniků si poradí s počítači, notebooky, mobilními telefony, tablety i jinou elektronikou. Preferujeme individuální přístup ke každému problému, protože každý problém má jiné řešení. A pokud nemůžete za námi, vyrazíme za vámi! Ve velkých městech máme své výjezdové techniky. Chcete vyřešit problém? Neváhejte a obraťte se na nás.

Zboží od Mironetu si můžete vyzvednout na více než 7300 výdejních místech v České republice a na více než 1000 místech na Slovensku.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Mironet žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg