ORT Nový Bydžov spol. s r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Královéhradecký kraj

Typ firmy

  • Firma, střední (do 200 zaměstnanců)

O firmě

Společnost ORT Nový Bydžov, ryze česká, soukromá společnost, vznikla v roce 1994 se zaměřením na drobnou zakázkovou výrobu v oboru kovovýroby. Vzrůstající nároky našich zákazníků zapříčinily nárůst výroby, rozšíření působnosti o další obory a nutnost doplnit výrobu o nová strojní zařízení.

Hlavní činností firmy je dnes výroba a vývoj unikátních strojních zařízení (zejména jednoúčelových strojů), montáže a stěhování strojních zařízení, včetně celých výrobních linek a v neposlední řadě obrábění, kde disponujeme moderním laserovým zařízením, CNC frézovacím centrem a soustruhem.

Každé naše strojní zařízení je unikátní. Díky týmu vysoce kvalifikovaných lidí a nadšených pro věc, kterých si velmi vážíme, si dovolíme tvrdit, že i zdánlivě nevyrobitelný stroj je navržen detail po detailu tak, aby fungoval jako celek a byl vyrobitelný.

Našim zákazníkům především optimalizujeme výrobní procesy, zaměřujeme se na přesnost procesu. Díky tomu snižujeme náklady a chybovost. Samotným pracovníkům vytváříme lepší pracovní prostředí z hlediska bezpečnosti práce, čistoty a také jim nemalou měrou ulehčujeme od námahy, která je spojená s manipulací materiálu.

Obrovské zkušenosti a know-how v oboru strojírenství garantují kvalitní servis.

Firemní kutura

Do toho co děláme, dáváme srdce a energii, hledáme výzvy a sebevědomě jim jdeme naproti, protože chceme být nejlepší. Obrovské zkušenosti a know-how v oboru strojírenství garantují kvalitní servis našim zákazníkům. Jsme odpovědný a spolehlivý obchodní partner, který dodržuje dohody a dané slovo. Našim zaměstnancům dáváme smysluplnou a spravedlivě ohodnocenou práci.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma ORT Nový Bydžov spol. s r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg