Tesco Stores ČR a.s.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Lokalizace firmy

  • celá ČR

Typ firmy

  • Firma, velká (nad 200 zaměstnanců)

O firmě

Historie značky Tesco se začala psát již v roce 1919 ve Velké Británii, v současné době společnost působí v Evropě a Asii. Na český trh vstoupila v roce 1996 a dnes patří k největším maloobchodním sítím v zemi. Tesco provozuje v České republice obchodní centra, čerpací stanice a obchody různých formátů – obchodní domy, hypermarkety, Extra, Supermarkety a Expresy.

Filosofií Tesco je poskytnout zákazníkovi to nejlepší zboží a služby a stát se obchodem pro všechny. Proto také jako jediný obchodní řetězec v ČR prosazuje multiformátový systém obchodů. Co nejlepší dostupnost pro zákazníka zajišťuje síť supermarketů či obchodů Expres v centrech měst. 

Firemní kutura

Tesco patří z hlediska počtu zaměstnanců i finančních ukazatelů k nejvýznamnějším obchodním společnostem v Česku.

Jsme společností s velkou mezinárodní působností. I přes to si ale uvědomujeme důležitost každé pomoci. Naším cílem je přinášet zákazníkům každý den něco navíc. Ať už se jedná o kvalitu a široký sortiment produktů, unikátní speciality lokálních dodavatelů, vytváření pracovních příležitostí, či podporu zdravého životního stylu, ve společnosti Tesco společnými silami zlepšujeme každou maličkost, která je důležitá pro naše zákazníky a zaměstnance. Snažíme se o to pomocí našich hodnot:

Nikdo nedělá pro své zákazníky více než my
Chováme se k ostatním tak, jak chceme, aby se oni chovali k nám
I malá pomoc může mít velký význam

Za všemi úspěchy společnosti stojí týmy schopných zaměstnanců. Pro náš další rozvoj jsou pro nás velmi důležitou skupinou právě ti, kteří stojí o vlastní rozvoj a růst v rámci společnosti.

 

Nabízené benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Tesco Stores ČR a.s. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

Partneři VPP 2021

Přednášky a akce

Facebook Jobs

 

Facebook PEF

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg