Tesco Stores ČR a.s.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Lokalizace firmy

  • celá ČR

Typ firmy

  • Firma, velká (nad 200 zaměstnanců)

O firmě

Tesco je maloobchodní řetězec s potravinami a spotřebním zbožím. Jsme jedním z největších soukromých zaměstnavatelů v ČR. Neustále přinášíme řady technologických novinek pro usnadnění nákupů pro zákazníky i každodenní práci pro zaměstnance.

Firemní kutura

Nabízíme příležitost pracovat u mezinárodní stabilní společnosti s velkým portfoliem pracovních pozic v rámci našich provozoven, distribučního centra nebo centrální kanceláře. Pro naše kolegy máme připravenou velkou a rozmanitou škálu benefitů, kde si každý najde to své. Ať už je to sleva až 15 % na každý nákup v Tesco nebo sleva na služby a produkty u našich partnerů, které pravidelně aktualizujeme a obnovujeme. Odpočinek je samozřejmostí, stejně jako je samozřejmostí 5 týdnů dovolené, na které má nárok každý kolega v pracovním poměru a Ti věrní dostanou s přibývajícími roky i další dny, kdy si mohou odpočinout a zregenerovat. Podporujeme zdravý životní styl, ať už akcemi pořádanými centrálně pro naše kolegy (Dny zdraví, ovocné středy, běžecké soutěže apod.), tak i například slevou na kartu Multisport, včetně možnosti doprovodných karet pro rodinné příslušníky. Rodina je pro naše kolegy to nejdůležitější, a proto i my se snažíme pomocí našeho balíčku benefitů pro podporu rodiny přispět k tomu, aby si mohli se svými rodinami užívat každou chvíli naplno, nebo se jim dostalo pomoci, když nejde vše bez problémů.

 

 

Nabízené benefity

Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Podpora rodin a zdraveého životního stylu.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Tesco Stores ČR a.s. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg