KPMG Česká republika

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, velká (nad 200 zaměstnanců)

O firmě

KPMG je celosvětovou sítí poradenských společností. Ty ve 155 zemích sdružují více než 174 tisíc expertů. V České republice jsme v roce 2015 oslavili 25. výročí našeho působení na trhu a naše kanceláře najdete nejen v Praze, ale i v Brně, Ostravě a Českých Budějovicích. V nich dohromady pracuje přes 900 zaměstnanců.Našim klientům, ať už lokálním či zahraničním, poskytujeme služby v oblasti auditu, daňového poradenství a také služby právní a poradenské.
Sledujeme a reagujeme na nejnovější trendy, nabízíme komplexní a inovativní řešení a neustále se vyvíjíme a vylepšujeme kvalitu naší práce. Proto v nás klienti vkládají důvěru, na které budujeme dlouhodobé vztahy.Naše firma je známá svou přátelskou firemní kulturou a také vstřícným a odpovědným přístupem jak ke klientům, tak ke svému okolí. Věříme, že základním pilířem naší firmy jsou spokojení a motivovaní spolupracovníci, kteří společně táhnou za jeden provaz. Pravidelně tak investujeme do vzdělání našich zaměstnanců, poskytujeme jim krátkodobé i dlouhodobé stáže v zahraničí a propracovaný systém benefitů.

Firemní kutura

Při procházení kancelářemi jen těžko natrefíš na zavřené dveře. Naopak – dveře kanceláří necháváme pro kolegy vždy otevřené, včetně těch partnerských. Věříme, že základem pro to, abychom mohli odvádět dobrou práci, jsou hezké a pevné vztahy. U nás tě čeká spousta formálních i neformálních akcí v kanceláři i mimo ni, mnoho netradičních teambuildingů a oslav úspěšných zakázek.

Naší uvolněnou atmosférou jsme pověstní a vždy k sobě vybíráme takové lidi, kteří ji svým pozitivním naladěním a přátelským přístupem budou tvořit společně s námi. :-)

Nabízené benefity

Našim zaměstnancům poskytujeme nadstandardní platy, protože věříme, že dobrá práce pro jedničku na trhu musí být náležitě odměněna. Celková výše platu se skládá z fixní mzdy a variabilní složky, kterou tvoří mimořádné bonusy, odměny za přesčasy a také bonusový systém kafeterie. Dvacet tisíc korun ročně, které v tomto systému každému kolegovi poskytujeme, mohou zaměstnanci využít nejen na stravenky, ale i na jazykové kurzy, sporty, wellness, cestování, pojištění nebo nakupování. V rámci firmy se také můžeš neustále vzdělávat - my budeme jen rádi - profesní zkoušky a certifikace ti proplatíme. Zároveň můžeš vyrazit na nějaký kurz zaměřený na soft-skills, které pořádáme v rámci KPMG Business School.

A protože jedním z pilířů naší práce a naší společnosti, oceněné diplomem TOP odpovědná fiárma roku 2016, je společenská odpovědnost, snažíme se do CSR aktivit co nejvíce zapojovat samotné zaměstnance. Snažíme se pomáhat tím, co umíme. Naši kolegové například pomáhají školit neziskový sektor, mohou věnovat jeden den v roce přidáním ruky k dílu v neziskové organizaci vlastního výběru, mohou pravidelně darovat krev či přispívat tam, kde je třeba.

A velmi důležitým benefitem je také náš důraz na work-life balance. Není totiž možné pracovat bez pořádného odpočinku. U nás v KPMG máme pružnou pracovní dobu, a pokud to povaha projektu jen trochu dovolí, můžeme pracovat i z domova. Ročně si vybíráme 25 dnů dovolené včetně třídenního firemního volna mezi vánočními svátky. Dovolenou si můžeme prodloužit výběrem placeného náhradního volna za napracované přesčasy. A kolegové, kteří se připravují na profesní zkoušky a certifikace, také mohou využít volna studijního.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma KPMG Česká republika žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

Partneři VPP 2021

Přednášky a akce

Facebook Jobs

 

Facebook PEF

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg