Národní institut pro další vzdělávání

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • celá ČR

Typ firmy

  • Firma, střední (do 200 zaměstnanců)

O firmě

Národní institut pro další vzdělávání (NIDV) je přímo řízená organizace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy s celostátní garancí dalšího vzdělávání a profesního rozvoje pedagogických pracovníků škol a školských zařízení včetně školských zařízení pro zájmové vzdělávání

Jsme partnerem na cestě profesního rozvoje pedagogických pracovníků škol a školských zařízení a institucí působících v oblasti volného času dětí a mládeže, garantuje dostupnost, kvalitu a komplexnost metodické podpory a vzdělávacích a konzultačních služeb, vytváří platformu pro sdílení informací, názorů a zkušeností mezi veřejností, regionálním školstvím, ministerstvem školství a dalšími subjekty v oblasti vzdělávání a výchovy.

Významnou součástí naší činnosti je také realizace projektů spolufinancovaných z Evropského sociálního fondu, jejichž prostřednictvím NIDV ověřuje a zavádí inovativní prvky v systému školství a celoplošně podporuje pedagogické pracovníky při zvyšování jejich odborných i profesních kompetencí.

Firemní kutura

Jsme státní organizace se sídlem přímo v centru Prahy, u Jindřižské věže. Nepracujeme v hypermoderní skleněné klimatizované budově, ani v open space, ale v příjemném prostředí menších kanceláří v historické obytné budově. Jsme většinou přátelští a otevření, ale úplně neformální prostředí nečekejte. Kravatu a oblek do práce určitě nosit nemusíte, roztrhané džíny si přesto raději nechejte na víkendovou zábavu. Setkáte se u nás s celou škálou lidí od projektových manažerů, po lektory, metodiky nebo odborné pracovníky. 

Nabízené benefity

Možnost částečného homeoffice, flexibilní pracovní doba, 3 dny indispozičního volna, 5 týdnů dovolené

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Národní institut pro další vzdělávání žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg