CREDITEXPRESS Česká republika s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • celá ČR

Typ firmy

  • Firma, střední (do 200 zaměstnanců)

O firmě

Společnost CREDITEXPRESS Česká republika byla založena v roce 2002. Z firmy, která původně zaměstnávala jen hrstku lidí a soustředila se na vymáhání dluhů, se v průběhu času stal přední poskytovatel komplexních služeb v oblasti správy a inkasa pohledávek a rovněž provozovatel kontaktního call centra, které zajišťuje kvalitní zakáznické služby. V současné době provozujeme v Praze moderní multi-kanálové call centrum, které má celkovou kapacitu více než 110 míst a nabízí kompletní zákaznické služby pro lokální i mezinárodní klientelu.

Jako jeden ze zakládajících členů Asociace inkasních agentur (www.aiacz.cz) klademe velký důraz na kladnou reputaci našich klientů a kultivaci trhu v oblasti správy a inkasa pohledávek. Jako člen ADMEZ, profesionálního sdružení právnických a fyzických osob podnikajících v oblasti přímého marketingu, e-commerce a prodeje na dálku (www.admez.cz), se rovněž podílíme na rozvoji profesionálních call center na našem trhu.

Firemní kultura

Základem naší firemní kultury je otevřenost a férovost v každém směru. 

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma CREDITEXPRESS Česká republika s.r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg