Mr. Tut

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, malá (do 30 zaměstanců)

O firmě

Náš tým lektorů je složen ze studentů vysoké školy, posledních ročníků středních škol či čerstvých absolventů. Jsmemladí, kreativní a děláme lekce zajímavé, aby pro dítě ani pro nás nebyly nudné. Nemáme typické učitelské manýry a na další lekce se těšíme.

Model „Student to student“ se nám velmi dobře osvědčil. Proto u nás nehledejte vysokoškolské profesory a docenty s tituly z několika vysokých škol. Zakládáme si na tom, že vynikáme ve studiu oboru, který učíme. Vzděláváme se v něm i mimoškolně. Máme k dětem ještě velmi blízko, známe jejich trápení ze školy a snažíme se dělat lekce příjemné. Přesto máme přirozenou autoritu, která je založená na vzájemném respektu.

Nejsme databáze lektorů. Jsme tým, všichni se známe osobně, jsme proškoleni a pravidelně se scházíme na lektorských schůzkách, kde si vyměňujeme své postřehy z praxe.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Mr. Tut žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

vpp

 

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg