Qest Automation s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, malá (do 30 zaměstanců)

O firmě

Jsme QEST!

Vyvíjíme skvělé aplikace, tvoříme weby, informační systémy a třeba i chytré domy. Každý den na sobě pracujeme a posouváme se vpřed. Klientům tak zprostředkováváme to nejlepší: Kvalitu, technologie, rychlost, otevřenost, podporu a hlavně lidskost. Vztahy v týmu i s našimi zákazníky jsou hlavními pilíři naší práce. Spolupracujeme s českými startupy s místními a světovými ambicemi i se společnostmi s historií. Naše projekty jsou dynamické, stabilní a smysluplné.

Firemní kutura

Nehledáme jen pozice, ale hlavně skvělé lidi, kteří věří v týmovou práci, chtějí se učit, rozvíjet a pracovat na projektech s nejnovějšími technologiemi. Dnes je nás 25 a stále rosteme. Jsme mladý tým, ale věk pro nás není rozhodující. Oceňujeme zkušenost. Pátráme po lidech s tím pravým přístupem. Vše ostatní je možné se naučit. Chceme spolupracovníky, kteří mají rádi svou práci, baví je a pondělí je pro ně oblíbeným dnem v týdnu.

Velmi si zakládáme na mezilidských vztazích, ať už jde o vztahy mezi zaměstnanci, nebo vůči klientům. Trávíme společně hodně času, vzájemně se podporujeme a učíme. Připoj se i ty!

Nabízené benefity

Co je benefit a co už ne je asi úhel pohledu.

My si zakládáme na tom, že pracujeme na hezkých projektech, že máme skvělý kolektiv, sídlíme v atraktivní lokalitě a obýváme cool kanceláře s občerstvením, posilovnou a opravdu velkou terasou.

Pořádáme teambuildingy, pravidelně společně trávíme čas i po práci (dobrovolně samozřejmě), přednášky, hackathony, meetupy a vše, co nás napadne a má smysl.

Pro víc info mrkni na naše stránky qest.cz nebo nám rovnou napiš.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Qest Automation s.r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

vpp

 

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg