EY Česká republika

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.
logo

Lokalizace firmy

  • celá ČR
  • Severní, Střední a Jižní Amerika, Evropa, Afrika, Japonsko, Indie a Blízký východ (EMEIA)

Typ firmy

  • Firma, velká (nad 200 zaměstnanců)

O firmě

Již více než 100 let je naše historie psána miliony příběhů lidí a firem. Pomáháme jim uspět, realizovat sny a dělat práci den za dnem efektivněji. V Česku je nás více než 1000 a najdeš nás v Praze, Brně a Ostravě.

Advisory

Dobrá rada nad zlato. Pro rozvoj byznysu se vždycky hodí pohled nezávislých odborníků se zkušenostmi z různých odvětví. Přesně to je práce pro nás.

Audit

Důvěřuj, ale prověřuj. K úspěšnému podnikání je nutná důvěra a transparentnost, k jejich vybudování jsme zase potřeba my z auditu.

Forenzní služby

Podvodníci dokážou v mžiku zničit roky usilovné práce. My jim však umíme překazit plány. Pomáháme klientům tím, že odhalujeme krádeže a korupci.

Daně

Kolem daní našlapují lidé potichu a nesměle. Díky nám ale nemusí. Naši klienti totiž mají daně v naprostém pořádku a mohou se naplno věnovat svému byznysu.

Právo

Neznalost zákona neomlouvá, ani v podnikání. My jsme tady od toho, aby naše klienty žádný paragraf nepřekvapil a jejich byznys měl pevné základy.

Transakce

Při nákupu, prodeji nebo fúzi firem nestačí malá násobilka. Pro úspěch transakce je nezbytné, aby náš klient přesně věděl, co dělat. A proto jsme tu my.

Firemní kutura

Prosazujeme čestné a poctivé jednání, respekt k druhým a týmového ducha.
Máme dost energie, nadšení a vůle být v čele a dotáhnout věci do konce.
Největší devizou našich vztahů je, že děláme vždycky tu správnou věc.

Otevřenost – Získat ty nejlepší, to je jen první krok. Zásadní je vytvořit ve firmě otevřenou atmosféru, ve které má každý prostor pro vyjádření vlastního názoru. Takový přístup pomáhá nejen získat a udržet si ty nejlepší zaměstnance, ale i efektivněji řešit problémy našich klientů a naší globální organizace.

Odborný rozvoj – Podstatou našeho přístupu k odbornému rozvoji našich lidí je zajistit jim ty nejlepší podmínky pro další vzdělávání a získávání praktických zkušeností, aby mohli rozvíjet svoji kariéru a co nejlépe sloužit našim klientům.

Zapojení – Velmi nám záleží na tom, aby všichni naši zaměstnanci byli zapálení pro svou práci, měli dobré vztahy s kolegy a bylo jim v naší organizaci dobře, protože u nás mají široký prostor pro realizaci svých profesních i osobních aspirací.

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma EY Česká republika žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

Partneři VPP 2021

Přednášky a akce

Facebook Jobs

 

Facebook PEF

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg