Omnicom Media Group, s.r.o.

Kontaktní informace budou zobrazeny po přihlášení.

Lokalizace firmy

  • Praha

Typ firmy

  • Firma, střední (do 200 zaměstnanců)

O firmě

Skupina Omnicom Media Group je celosvětovým gigantem v oblasti mediálního trhu - plánujeme a vyhodnocujeme mediální kampaně, nakupujeme média, poskytujeme na míru šité komunikační řešení významným značkám z různých oblastí.

Na českém trhu je zastoupena mediálními agenturami OMD Czech, a.s., PHD, a.s. a Attention!Media, s.r.o.

Firemní kutura

Pro lepší představu o našem firemním životě se podívej na Proudly.cz a na náš Facebookový  nebo Instagramový profil, kde najdeš i nějaké to videjko (hledej Omnicom Media Group CZ).

Nabízené benefity

Hezké a neformální kanceláře, do které to budeš mít z metra jenom minutu. V kuchyňkách si můžeš ohřát jídlo, udělat si kávu, horkou čokoládu anebo třeba toast. Čekají na tebe i vychlazené džusy, nealko pivo a čerstvé ovoce. Zdarma :-)

Dva týdny celoagenturního volna navíc nad rámec klasické dovolené – takže když státní svátek připadá na čtvrtek, zůstáváme všichni doma i v pátek a užíváme si prodloužený víkend.

Taky vzděláváme, jezdíme na teambuildingy, rozdáváme stravenky, přispíváme na lítačku, platíme soukromé hovory, o notebooku nemluvě. Občas společně posnídáme nebo oslavíme narozeniny.

 

 

Aktuální pracovní pozice této firmy

  V současnosti nenabízí firma Omnicom Media Group, s.r.o. žádné pracovní pozice

Studenti ČZU se mohou přihlašovat svým uživatelským jménem a heslem jako do UIS

 

Přednášky a akce

 

Facebook PEF
Provozně ekonomická fakulta ČZU v Praze
Pro zobrazení FB widgetu musí být povolena všechna cookies

 

Projekt JOBS PEF

Realizováno v rámci projektu Modernizace studia a studijních programů, kvalita a poradenství na ČZU v Praze, reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/16_015/0002386, který je spolufinancován Evropskou unií.

logo-eu.jpg logo-msmt.jpg